Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Czy prawdziwy sport istnieje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
'' Mam tu na myśli "świeżaki", czyli np. Adamek - Cunningham, Włodarczyk - Cunningham, Bradley - Pacquiao, Rios - Alvarado I, i wiele innych bokserskich wojen.'' - Po pierwsze Włodarczyk-Cunningham to nie jest świeża walka bo minęło od niej już dobrych parę lat. I co uważasz kontrowersyjnego w pierwszej walce Alvarado z Riosem gdzie Rios pokonał tego pierwszego przed czasem?
AFPL
Włodarczyk - Cunningham, masz rację, ale wiesz 6 lat to nie tak dużoTongue Byłem młody, jestem młody, Polska w futbolu wciąż słaba, wciąż w boksie niewiele znaczymy, polska siatkówka wciąż mocna, polski tenis wciąż przeciętny (no trochę lepszy), piłka ręczna po chwilowym sukcesie wciąż słaba, polskiego klubu w LM jak nie było tak nie ma, a Jonak i Kołodziej to wciąż młodzi i utalentowani bokserzy na dorobkuTongue Niewiele się zmieniłoSmile
A Rios - Alvarado? Miało być Rios - Alvarado II, ale klawiatura nastolatką już nie jestTongue Już zmieniam. Ale w ogóle ta walka to nie był najlepszy przykład, bo jak ostatnio odświeżyłem sobie tą walkę, to nie widziałem już takich kontrowersji.
Kontrowersje przy Rios vs Alvarado II???
Walka swobodnie do punktowania w obie strony, wynik nie ma prawa byc traktowany jako walek.
Panowie, napisałem to w ostatnim zdaniuSmile Wiece, walka za pierwszym razem oglądana na żywo w środku nocy wydaje się nieraz całkowicie inna następnego dnia. Przypomniałem sobie tę walkę 4 dni temu i kontrowersji nie ma. Żeby nie było, usunę tę walkę z przykładów.
Wyłączyć reklamy, pieniądze to wtedy powstanie prawdziwy sport, jak w starożytnych Atenach.
Stron: 1 2
Przekierowanie