Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Bernard Hopkins
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hopkins nie zbije tych siedmiu funtów do super średniej? Mi się wydaje, że to nie jest dla niego jakaś awykonalna sprawa. GGG w 168 też mógłby walczyć, skoro trąbi o tym on i jego sztab to ciężko tego od niego nie wymagać. Jeden niech przytyje 3kg, drugi schudnie - do zrobienia.
Wyzwanie Hopkinsa odrzucone przez team Golovkina. Nie ma to jak latami marudzić, że wszyscy się boją i uciekają i że może się walczyć z każdym, a potem odrzucić ofertę od 50-latka.
A co oprócz nazwiska na dzień dzisiejszy prezentuje Hopkins?
Może to już nie ten sam Kat co kiedyś ale lepiej BHop niż leszcz bez nazwiska : ((
Bradley, Lara i Hopkins już wyzwali GGG do walki. Wszyscy trzej są zdecydowanie lepsi od Geala, który jest najlepszym nazwiskiem w resume Kazacha.
Niech cała trójka przychodzi do średniej i boksuje z Gołowkinem. Dlaczego to on ma zmieniać kategorie na niekorzystne dla siebie?
Bo Kazach zbija do swojej kategorii a do polciezkiej nie musi ;]
Bardzo mi się podoba to co robi IBF. Raz za czas wysyła pismo do dwóch najlepszych zawodników w swoim rankingu, że mają stoczyć eliminator do walki o pas i niech odpowiedzą czy tego chcą.
Do Kovaleva, który ma pas w półciężkiej wytypowano eliminator Hopkins-Beterbijew. Co ciekawe, puncher z Rosji już się zgodził. Hopkins się nie wypowiedział - z jednej strony chce się pożegnać mistrzowską walką (może w super średniej), z drugiej mógłby wygrać z Beterbijewem i znów spróbować powalczyć z Kovalevem.
Ja mam nadzieję, że Hopkins przeszkoli po 50 Abrahama i zdobędzie pas w 3 kategorii. Bardzo bym się z tego cieszył.
Gołowkin vs Hopkins? Dlaczego nie ale to chyba jedynie w strefie marzeń. Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie