Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: IBF, WBA, WBC, WBO - RANKINGI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Sulaiman Jr nie jest uparty jak jego ojciec, poza tym, to jednak inne pokolenie - na pewno czyta opinie kibiców i powoli coś tam w tej organizacji rusza w dobrym kierunku. Mógłby tylko jeszcze przejrzeć swoje kadry, bo tam wciąż sporo ludzi niewiele młodszych od jego ojca.
Ta, z jednej strony kilka fajnych ruchów, a z drugiej powstaje pas dla Franków.

IBF rlz!

Wink
Bardzo dziwny ranking ma WBC. W ich rankingu niezwykle wysoko stoi kilku bokserów, którzy moim zdaniem powinni być trochę niżej, jak Perez, Głazkow, Joshua, Browne, Molina, Ruiz i Szpilka. A więc można powiedzieć, że mam obiekcję prawie do wszystkich Tongue

1 Aleksander Powietkin
2 Mike Perez
3 Tyson Fury
4 Wiaczesław Głazkow
5 Bermane Stiverne
6 Anthony Joshua
7 Bryant Jennings
8 Lucas Browne
9 Eric Molina
10 Andy Ruiz
11 Artur Szpilka
Ja w ogóle nie zwracam uwagi na rankingi poszczególnych federacji bo mają one niewiele wspólnego z wartością sportową zawodników. Dotyczy to w zasadzie każdej organizacji.
Najwięcej anonimów jest w rankingach WBO, bo oni wrzucają do pierwszej piętnastki w zasadzie wszystkich posiadaczy rozlicznych regionalnych, młodzieżowych i cholera wie jakich jeszcze pasków, które masowo rozdają. WBC część takich pięściarzy ma na niższych miejscach, bo jest jedyną z czołowych organizacji, która publikuje rankingi nie do miejsca 15, a aż do 40, więc siłą rzeczy trochę anonimów się trafi na tych niższych pozycjach.
(01-06-2015 08:18 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Bardzo dziwny ranking ma WBC. W ich rankingu niezwykle wysoko stoi kilku bokserów, którzy moim zdaniem powinni być trochę niżej, jak Perez, Głazkow, Joshua, Browne, Molina, Ruiz i Szpilka. A więc można powiedzieć, że mam obiekcję prawie do wszystkich Tongue
No ale przeca rankingi federacji nie są układane wg potencjału pięściarzy, tylko wg interesów federacji.
A jednak do niedawna naiwnie wierzyłem, że są układane wg potencjału. Wink
Ja pierdzielę, te rankingi są naprawdę nieprzyzwoicie śmieszne. W IBF Szpila jest już na 7 pozycji. Przed Jenningsem i Pulevem. Confused
WBC uporządkowało sprawy swoich pasów na odbywającej się w Chinach konferencji.

Wilder będzie zmuszony walczyć z Povietkinem w pierwszej połowie 2016 roku, choć dostał zgodę na trzecią dobrowolną obronę.
Drozd będzie walczył z Makabu w marcu.
Stevenson czeka na zwycięzcę eliminatora Eilder Alvarez vs Isaac Chillemba
Badou Jack ma za sobą obowiązkową obronę, przez co teraz może powalczyć na swoich warunkach. Prawdopodobnym rywalem Julio Chavez Jr.
Cotto albo Alvarez będą musieli zawalczyć z Golovkinem albo stracą pas.
W junior średniej i półśredniej odbędą się dwa czteroosobowe turnieje- zwycięzcy półfinałów będą walczyć ze sobą o pasy po Floydzie.
Postol okazuje się wygranym konferencji - miał początkowo bić się z obowiązkowym pretendentem Amirem Imamem, ale otrzymał pozwolenie na stoczenie dobrowolnej obrony.
Linares ma rozpocząć rozmowy z Dejanem Zlaticaninem.
Takashi Miura za chwilę walczy z obowiązkowym Francisco Vargasem.
Russel Jr miał walczyć z Escandonem, ale doznał kontuzji. Escandon - obowiązkowy pretendent - zawalczy prawdopodobnie z numerem jeden rankingu Robinsonem Castellanosem. Zwycięzca tej potyczki zmierzy się ze zdrowym Russelem.
Ciekawa sprawa, albo ten Castellanos jest taki słaby albo Escandon bardzo pewny, bo mógłby na spokojnie poczekać aż Gary wyzdrowieje.
WBC

Adamek ósmy a Szpilka jedenasty. Nie mogę w to uwierzyć, że Adamka tak wysoko wcisnęli. Confused
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie