Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Errol Spence
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Porter czy Thurman? No way. Młody jest, nie ma gdzie spieszyć. Jest wielu znanych bokserów, na których znacznie bezpieczniej może zbudować resume: Rios, Alvarado, Lopez, Alghieri, Berto, Jezus Soto Karaś itp.
Karass byłby bardzo dobrą opcją, przejście takiego twardziela powinno dać kolejne doświadczenie.
Algieri to już mimo wszystko wysoka półka, dał dobrą walkę Khanowi - chyba że Errol już mierzy w top10 limitu 147lbs to wtedy jak najbardziej.
Spence stoczy dzis w nocy w Dallas walke z Alejandro Barrera (gala na ktorej walka wieczoru bedzie pierwsza obrona pasa IBF w junior sredniej przez Charlo). Pojedynek bedzie eliminatorem IBF co oznacza ze mlody Amerykanin wkrotce moze zmierzyc sie z Kellem Brookiem. Jesli dzis wygra z Barrera to potem zmierzy sie z najwyzej rozstawionym piesciarzem rankingu by w drugiej polowie przyszlego roku doczekac sie mistrzowskiej szansy.
Yea! Brook vs Spence to jest to na co czekam. Powiem szczerze ze wierze w tego malolata, ze jest zdolny obic Anglika.
Nie wierzę, że dojdzie do tej walki od razu po Barrerze.
No nie dojdzie,napisałem wyżej, to taki eliminator wstępny po którym wygrany zawalczy z najwyżej rozstawionym zawodnikiem wg IBF.
Brook zaraz rozpoczyna negocjacje do obowiązkowej obrony co oznacza, że zawalczy w lutym/marcu, a potem będzie miał prawo do dobrowolnej obrony. Jak do walki Spence-Brook dojdzie na jesień 2016 to będzie dobrze.
Spence rozbił w 5 rundzie solidnego Alejandro Barrerę, ale mam po tej walce mieszane uczucia. Spence potwierdził siłę ciosu, ale boksersko wypadł w tej walce gorzej, niż w poprzednich. Za bardzo szedł na nokaut, zapominając o technice obronnej i w efekcie sporo inkasował. Walcząc w ten sposób, z Brookiem nie będzie miał szans.
0_0

Ta walka nie miała być dziś w nocy? To ta gala w Dallas jakaś prowincjonalna była i zaczęła się o 17-tej czasu lokalnego, czy co?:>
Gala własnie leci. Teraz chyba będzie Charlo, ale przełączyłem na Fury - Kliczko.
Aha, to po prostu Spence zaboksował stosunkowo wcześnie, Dzięki za info.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie