Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Coś się popierniczyło TVP.
100,2 kg zanotował Adamek na wadze.
A już wielu o 98 kg marzyło.. Świetnie przygotowany Guinn - 110,2 kg najwięcej w karierze.. Gościa z plaży wyciągnęli.
Taka sobie waga. Choć mogło być gorzej.

Ja czytając tytuł "Adamek lżejszy o 10 kilogramów!" myślałem najpierw, że to w porównaniu do jego ostatniej walki.
Jestem trochę rozczarowany tą wagą... myślę jednak, że waha się ona w granicach 99,5-100,2 kg. W końcu nie dawno w wywiadzie Adamek mówił, że po śniadaniu ważył prawie 220 funtów, czyli nie całe 99,7 kg.
A Guinn mówił, że pozostaje od dawna w treningu.
Brak wagi poniżej 100 kg w wypadku Adamka jest rozczarowaniem.
@Sander
Ja myślę, że już w 3-4 rundzie Adamek będzie ważył poniżej 100 kg. Ja na miejscu Adamka bym przed ważeniem nic nie jadł ku uciechy kibicom ( a niech widzą, że ważę 99 kg) , ale znając Adamka ma to gdzieś i się nażarł steków przed ważeniem Big Grin




Szpilka o walce Adamka i jego karierze. Ogólnie pozytywnie.
Aureola Big Grin
Ogólnie Szpilka nie do poznania ale co do zarobkowania Adamka to prawdę powiedział.
Przemek Garczarczyk napisał na FB, że gdyby Adamek nie jadł obiadu, zdjął spodenki i skarpetki to ważyłby 98,5 kg Big Grin
A gdyby Guinn nic nie jadł przez rok, zdjął majtki, skarpetki i wybił zęby to.. by umarł Big Grin
gadanie..
Zaczekajmy na walkę, wtedy ocenimy Adamka. A sam Tomek lepiej wygląda niż na walce z Cunnem, a różnica w samej wadze nie jest wielka. Tomek przypakował?Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie