Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Steve Cunningham odnosił się kiedyś do Adamka z szacunkiem... obaj byli dobrymi kumplami mimo wojny w ringu. Ta druga walka to wszystko zniszczyła, rozumiem, wałek, ale przecież to nie Adamek sobie pisał karty punktowe. A nie może mówić, że przegrał walkę, którą wygrał(na papierze).
Ale co to ma do rzeczy?
Steve samą prawdę mówi. Dawniej powiedziałby że Grano to elita a Adamek ma szanse z Wladem?
@Sander
Myślę, że dałby w łagodniejszy sposób do zrozumienia, że Adamek szans z Kliczką nie ma, po prostu relacje między nimi się mocno zmieniły. Cunningham zachowuje się jak pokrzywdzony panienka. Najpierw żale za decyzję w walce z Adamkiem, później nieprzepisowy cios kończący jego walkę z Furym... i cały czas się ten Steve żali. Przecież to Philadelphijski wojownik więc głowa do góry...
Ja w tym wywiadzie nie widzę żadnych żali a ocenę sytuacji Adamka. Ktoś go zapytał więc odpowiedział.
@Sander
I co złośliwości zapewne też nie wyczuwasz?
Byś zobaczył odpowiedź Fury'ego na takie pytania, tam by była złośliwość Tongue
Nie rozumiem za bardzo frustracji Cunninghama. Przecież wiadomo, że Grano to rywal na przetarcie, i nie będzie stanowić czy też nie powinien stanowić realnego zagrożenia dla Górala. Gdyby USS pokonał Fury'ego to byłby dużo bliżej walki z Wladem. Zresztą dla mnie Cunningham w HW to nieporozumienie...
Wracając do walki Adamek-Grano jestem bardzo ciekawy formy i stylu jaki zaprezentuje nasz obecnie (jeszcze) najlepszy ciężki.
Dlaczego nieporozumienie?
Pokonał Adamka czyli ciężkiego (w końcu 3 lata tam tkwi) do tego zagroził Fury'emu. Daje radę.
(17-07-2013 05:33 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Dlaczego nieporozumienie?
Pokonał Adamka czyli ciężkiego (w końcu 3 lata tam tkwi) do tego zagroził Fury'emu. Daje radę.

Wg mnie Cunningham już nikogo liczącego się na świecie nie pokona, jego brednie o możliwości zdobycia tytułu mistrza świata to po prostu....brednie.
Pokonał Adamka? No ok pokonał, niech będzie że pokonał, ale cóż to było za "zwycięstwo"?
Daje radę? No właśnie nie bardzo......dawał radę w CW.
Ostatnie walki to lepiej od Adamka wygląda.
Ja mu w hw kibicuję a co do szans na pas.. Takie jak Adamek - żadne.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie