Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek vs Dominick Guinn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(04-08-2013 09:19 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Pewnie, ale chodzi mi o to, że przegrał bardzo zdecydowanie z no namem, o którym nawet my na forum pisaliśmy, że taki rywal to żart i jak taki koleś może dostać taką walkę. Z drugiej strony nie róbmy z Mchunu jakiegoś herosa, najpierw niech powtórzy taką walkę z jakimś innym dobrym pięściarzem.
No name - to się zgodzę. Ale to nie powód, by kogoś skreślać od początku prawdziwej kariery, jak się człowieka nie zna i nie widział żadnej walki. Tylko medaliści olimpijscy i mistrzostw świata w boksie (a zresztą i to nie zawsze) nie są no name'ami zaczynając karierę zawodową. Dla Mchunu to była pierwsza walka poza RPA. Czy jest na forum ktoś, kto się pasjonuje młodym pokoleniem pięściarzy z RPA? No właśnie...
Panowie nie ten temat.
Jest wątek Eddie Chambers więc tam takie dyskusje.
Co do walki Adamka to widać było świeżość i dobra formę.
Lewa ręka fajnie chodziła, seriami też ładnie operował. Guinn statystował tylko więc większych wniosków nie ma co wyciągać ale powrót na plus zdecydowanie.
A co myślicie o przyszłości Adamka? Walka z Guinnem odbyła się, Adamek zaprezentował się OK, na tle takiego ogóreczka, ale nie ma co wyciągać wniosków,bo Dominick był straszliwie powolny. Jak podaje bokser.org w grę wchodzi gala w Moskwie i walka z Oquendo, lub potyczka z Jenningsem, której nie chce IBF. Walka z Portorykańczykiem nie ma sensu ze sportowego i marketingowego punkti widzenia. Wydaje mi się, że lepiej sprzedała by się wojna polsko - radziecka. Może Bojcow? Ostatnio podpisał kontrakt z Sauerlandem, a już jeden zawodnik z tej stajni walczy na gali. Co o tym myślicie?
Myślę, że Tomasz będzie walczył ze średniakami z USA i tą drogą spróbuje się dopchać do eliminatora. Bojcow? Za duże ryzyko dla jednego i drugiego.
Adamek zaprezentował się solidnie. Na pewno lepiej niż z USS, ale do formy z walk z Arreolą czy nawet Estradą bardzo daleko i nie wiem czy Adamek jeszcze taką dyspozycję osiągnie. Raczej nie. Guinn widać, że z łapanki. Zapuszczony, gruby i strasznie wolny. Mniej więcej od 3 rundy już nawet nie starał się oddawać. Walka z Jenningsem mogłaby być okrutnym końcem kariery Adamka. Młody Amerykanin ma bardzo długie ręce i do tego jest zaskakująco szybki. Bryant to moim zdaniem 3-4 ciężki świata na tę chwilę i najlepszy Amerykanin z wadze ciężkiej. Adamek zostałby wypunktowany do jednej bramki. Nie oznacza to jednak, że Adamek nie może dać jeszcze ciekawych, wciągających pojedynków. Bardzo chętnie obejrzałbym jego starcie z Powietkinem czy Furym. O Kliczce to on już niech lepiej nie myśli. Wciąż jednak mam nadzieję na superfight z Diablo na Narodowym.
Bardzo chciałbym aby Adamek zmierzył się z Jenningsem. Marzę o tym po prostu. A jeszcze bardziej chciałbym zobaczyć miny wszystkich, którzy twierdzą, że Jennings pokonałby Adamka gdy ten będzie już leżał na deskach.
@AFPL
Jedyną szansą Adamka w takiej walce byłby nokaut i nie byłbym tym nokautem zszokowany. To jest boks. Niemniej jednak to Jennings jest faworytem. Moja mina byłaby taka, że miałbym szerokiego banana od ucha do ucha i cieszyłbym się z wartościowego zwycięstwa Tomka.
@Pakman
A moim zdaniem nawet wygrana Adamka na pkt nie byłaby zaskoczeniem. Dla mnie Jennings to wciąż nie sprawdzony zawodnik. Tak na prawdę nie miał on do czynienia nigdy z takim pięściarzem jak Tomek. W dodatku leżał z Tupou.
Walka z Jenningsem byłaby dla Górala bardzo trudna ze względu na zasięg Amerykanina, jego lewy prosty oraz wszechstronność - umiejętność walki w półdystansie. Pamiętajmy jednak, że Adamek jest urodzonym zwycięzcą, a w walce z Guinnem pokazał dobrą dyspozycję. Góral wciąż boksuje na wysokim poziomie, ma wielkie doświadczenie i chyba jednak wyciągnął wnioski ze słabszych występów. Szkoda, że nie doszło do walki z Pulewem, który jeszcze nie walczył z nikim zbliżonym do klasy i aktywności Adamka. Przeciwko Pulewowi powinno się dużo bić po dole, oczywiście jeżeli nie ma się dużej przewagi zasięgu.

http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/2...ac-kliczke

Bartnik widziałby szanse Adamka w walce rewanżowej z Witalijem... chyba wie co mówi, w końcu to medalista olimpijski. Może rzeczywiście coś w tym jest? Witalij w walce z Adamkiem był w najlepszej formie od lat, w walkach z Chisorą czy tym bardziej Charrem to już nie był ten sam Witek. Tak czy inaczej szanse na taki pojedynek są wręcz zerowe...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie