Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: jednak w kaskach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
wie ktos co sie stalo ze jednak mistrzostwa europy rozgrywane sa w kaskach a nie jak zapowiadano bez ?? ma ktos informacje kiedy wejdzie przepis a sciagnieciu kaskow i starcie piesciarzy plus 34 lata ????
@oscardelaroger
Od igrzysk olimpijskich w Rio.
skad masz ta wiadomosc ? bez kaskow i +34 od rio czy tylko kaski a +34 od teraz ????
Na turnieju Stamma komentatorzy mówili, że od mistrzostw świata czy europy ma być bez kasków. Na pewno musiałoby się to odbyć przed olimpiada, nie wyobrażam sobie, ze taki eksperyment dadzą na najważniejszy turniej amatorski...
"Komitet Wykonawczy Międzynarodowej Federacji Boksu (AIBA), którego członkiem jest m.in. znany polski trener i działacz Adam Kusior poinformował, że od 1 czerwca seniorzy występujący w zawodach międzynarodowych rywalizować będą bez kasków."

Decyzja zapadła, trzeba poczekać do następnego dużego turnieju żeby zobaczyć czy nowe zasady są respektowane.
no tak kaski od rio a co z limitem wieku ? pisalem do kusiora nawet do aiby nic nikt nie odpisuje
od jakiego Rio? Wszędzie jest napisane, że ksaki znikają od 2013roku. Pokażcie mi jakieś źródło gdzie jest napisane, że kaski znikają dopiero na olimpiadzie... Chcecie mi powiedzieć,.że turnieje kwalifikacyjne/przedolimpijskie beda w kaskach a ci sami zawodnicy na olimpiadzie bez żadnego wcześniejszego przetarcia zawalczą bez kasków?
jazda z tym wszystkim niby od 1 czerwca to wszystko czyli kaski punktacja wiek a teraz nic nie wiadomo nikt nic nie wie ja trenuje w uk w maju zjawilem sie w klubie bokserskim z zapytaniem czy to juz aktualne bo chce wrocic na pare walk ( mam 38 lat } powiedziano mi ze tak ale od czerwca ze mi zrobia badania i spoko i ze bez kaskow no ale teraz w klubie tez nikt nie wie Smile mam czekac na jakies decyzje nie wiem skad i ile Sad
20 w czerwca w Wałczu rozpoczną się młodzieżowe mistrzostwa Polski - Odbędą się BEZ KASKÓW (Potwierdzona informacja) Czyli jednak już od tego miesiąca Smile
tak tak juz wiem
Przekierowanie