Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Zapowiedź gali w Oświęcimiu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
No to ciekawe. Historia tworzy się na naszych oczach i Najman wygrał Big Grin
Powrocil... Jak zawsze w wysokiej dyspozycji, 100% profesionalizmu co widzielismy juz na wazeniu, rywal tez gorna pula, no i te owiane legenda ciosy na watrobe... trzustke... jak mu nie kibicowac? A jeszcze ten pocisk po walce, ze go oszukali z Saleta, i ze w ogole Przemek, to najwieksze baty w karierze dostal oczywiscie od Najmana.
Do swojej listy Cirokow, i przypadkowych wpadek, jak ten slynny lucky punch Wawrzyka... Marcin moze dopisac kolejne nazwisko. Szacunek na zawsze!!
Zawodnik muay thai, który pada po ciosach na tułów od Najmana. Wytrzymywał kopnięcia i kolana na korpus, ale takiej siły ciosu jaką dysponuje El Najman nie wolno lekceważyć. Jest siła, jest masa, dodać tylko trochę rzeźby, obić losowego węgra i czuję miejsca w top15 WBC.
(07-06-2013 09:29 PM)Kosteq napisał(a): [ -> ]No to ciekawe. Historia tworzy się na naszych oczach i Najman wygrał Big Grin

Nie przesadzajmy, akurat w boksie częściej wygrywał jak przegrywał. Z kim walczył - inna sprawa.
No, no, historyczna chwila. Marcin Najman wygrał walkę - jak to w ogóle brzmi?! Big Grin
Swoją drogą smutne jest to, że uważam iż Najman w walce z Saletą miałby większe szanse niż Gołota...
Nie z powodu umiejętności a raczej dlatego, że Najman rzuciłby się z cepami na Saletą i tę walkę szybko zakończył.
Wracając do wielkiego sukcesu Najmana, szczerze mówiąc nie wierzyłem, że tę walkę Marcin wygra... myślałem, że znowu się upokorzy. Czekamy na jego kolejną walkę.
Dla mnie Najman to nie jest bokser. To jest showman jak Ibisz czy Wojewódzki. Raz big brother, raz MMA, raz boks - trzeba pozostawać aktywnym na tym rynku. I Najman świetnie się w tym odnajduje, jest mistrzem PRu. Ludzie go nienawidzą a i tak ładują mu portfel banknotami. Co teraz panie Marcinie? Skok na bungee a może ujeżdżanie byka?
Najman to nie żaden bokser, ludzie co to był za rywal??!!! Skąd oni go wzieli? Pierwszy lepszy hools jakiejś konkretnej ekipy nie miałby z kimś takim najmniejszych problemów...
Szykuje się epicka trylogia z Saletą na miarę Bowe - Holyfield. W jakiej formule teraz? Taniec na lodzie? Walka na szczudłach? Wyścig na żyrafach? Mam nadzieję, że Przemek oleje tego "człowieka orkiestrę" i nie da się skusić sporą kasą. Obawiam się jednak, że jeszcze zobaczymy tych panów w ringu...
@Splinter
Bierki elektryczne pod wodą.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie