Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Huck vs Afolabi - III
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Trzecie starcie obu panów.
Kto wg Was jest faworytem? Ja stawiam na wygraną Hucka, chociaż walka zapewne znów będzie wyrównana. Oby rozstrzygnięcie było wyraźne bo będą chcieli się bić po raz czwarty i przestałoby mieć to sens.
Liczę, że w końcu Afolabi udowodni wyraźnie, że jest lepszy od Bośniaka i sędziowie zachowają honor przy punktowaniu. Dwa dotychczasowe starcia jak najbardziej mi się podobały także i tym razem chętnie obejrzę ich walkę. Faworyzuję z Afolabim i mam nadzieję na jego wygraną.
Też mam nadzieję, że Afolabi wygra, ale na punkty nie ma szans wygrać, niestety. On sam zdaje sobie chyba sprawę, że musi znokautować Bośniaka, i choć Huck, jest twardy i silny, to mam nadzieję, że to mu się udaSmile
Ja szczerze mówiąc nie wiem kto wygra. Wolałbym żeby to Huck znokautował Afolabiego bo na prawdę uwielbiam jego walki. A po straceniu pasa różnie mogła by się potoczyć jego kariera chociaż kto wie, może przeszedłby do wagi ciężkiej a porażkę usprawiedliwiałby uporczywym zbijaniem wagi do limitu kategorii cruiser Big Grin Bośniak z charakteru jest jaki jest, ale walki daje emocjonujące.
Huck - Afolabi
1,41 - 2,90 betsson
1,44 - 2,75 bet365
1,42 - 2,95 betsafe
1,48 - 2,60 fortuna
1,50 - 2,75 unibet

U bukmacherów Afolabi nie ma większych szans...
(31-05-2013 07:16 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Ja szczerze mówiąc nie wiem kto wygra. Wolałbym żeby to Huck znokautował Afolabiego bo na prawdę uwielbiam jego walki. A po straceniu pasa różnie mogła by się potoczyć jego kariera chociaż kto wie, może przeszedłby do wagi ciężkiej a porażkę usprawiedliwiałby uporczywym zbijaniem wagi do limitu kategorii cruiser Big Grin Bośniak z charakteru jest jaki jest, ale walki daje emocjonujące.

Dokładnie, nie widać zdecydowanego faworyta. Poprzednie walki były bardzo wyrównane. Chciałbym aby Huck wygrał bezdyskusyjnie. Trochę minęło od walki z arslanem, gdzie uważam ze było widać, że jest przetrenowany. Mam nadzieję, że wyjdzie w pełni zmobilizowany i pokarze swój charakter.
Pewne zwycięstwo Hucka. Afolabi w zasadzie nic nie pokazał.
Zastanawia mnie fakt jakim trzeba być debilem żeby ten pojedynek ocenić na 114:114.....takiego gościa to powinni dożywotnio zdyskwalifikować.
Po dzisiejszej walce chętnie zobaczyłbym pojedynek Huck-Włodarczyk.
Afolabi chyba już w ogóle nie myśli poważnie o boksie. Sprawiał wrażenie jakby mu się po prostu nie chciało. Myślami pewnie jeszcze przed walką był już na sportowej emeryturze.
Niestety pojedynek jednostronny, Afolabi zawiódł mnie straszliwie. Huck jak dla mnie wygrał minimum 8 rund. Zdecydowanie najsłabsza walka trylogii.
Huck to kawal sku%wys@a, w mojej opinii wygral ta walke zasluzenie, choc co najmniej piec z dwunastu rund, mogla byc dowolnie interpretowana. Co wazne, to walka byla fajna dla oka potyczka, nawet mimo slabego poziomu technicznego. U mnie 116-114 Marco dwie rundy dalem remisowe... szkoda, ze tak wyszlo.

Huck powinien zmienic ksywe z "Kapitana", na "Magic", ewentualnie "Sugar".Big Grin Brylantowa technika, widac ze pracowal nad tym elementem.
Stron: 1 2
Przekierowanie