Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Smutny bokser
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

msdotnet

Witam!
Szukam filmiku i nie mogę znaleźć. Chodzi mi o walkę (chyba McCalla). Filmik wygląda komicznie, jeden bokser wygląda na bardzo przygnębionego, w zasadzie tylko chodzi i unika ciosów. Możliwe że to była walka z lenoxem lewisem, ale nie jestem pewien
@msdotnet
Pooglądaj ostatnią rundę walki Lewis-McCall II Smile
Dobrze, że ten temat poruszony. No właśnie, o co tam chodziło? Dlaczego on płakał? Bardzo dziwne. Nie chciał za bardzo walczyć... Gdy nasz Andrew nie chciał walczyć, to bił po jajach. A McCall ani się nie bronił ani się nie bił. Naćpany był czy co?
Podczas odgrywania hymnu w Legionowie również miał łzy w oczach...
(24-05-2013 07:07 PM)Adammobp napisał(a): [ -> ]Naćpany był czy co?
Podobno w tamtym okresie miał problemy z psychiką i narkotykami.
Nie no bez kitu, wyobraźcie sobie taką sytuację, że bokser np. wygrywa walkę a w pewnym momencie przestaje bić i niczym dziecko zaczyna płakać....
Może mu się coś smutnego przypomniało albo coś Tongue
A w tamtej walce przecież też miał szansę na zwycięstwo. Popatrzcie na drugą rundę chociażby, on potrafił trafić Lewisa i to nie raz. Wyszedłby jeszcze jeden lucky punch i mogło być pozamiatane po raz drugi Big Grin

Edycja:
Zamieszczam link do walki Lewis vs McCall II
http://www.youtube.com/watch?v=EEa1bXl2lS8
Ale o co chodzi... co on to? jak on? dlaczego? haha śmieszne troszkę ale może miał jakieś problemy w życiu osobistym.
Ostatnia runda naprawdę komiczna, ciekawe co pomyślał Lewis.Tongue
Stron: 1 2
Przekierowanie