Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Rumble in the Jungle - dokument
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak może niektórzy kojarzą, robię serię filmów "Największe walki w historii". Chciałem się teraz zająć słynnym starciem Alego i Foremana, ale doszedłem do wniosku, że nie ma to większego sensu, ponieważ powstał już w pełni profesjonalny dokument o tej starciu. Jeżeli ktoś jeszcze nie widział, polecam zerknąć:


Masz już w planach jakąś walkę na nowy film?
No planowałem właśnie Rumble in the Jungle, ale zrezygnowałem. Póki co żadnych konkretnych planów nie mam, czekam na jakieś ciekawe propozycje : ).
Faktycznie ciężko coś znaleźć, wiem, że jesteś fanem naszego Andrewa, więc może jego starcie z Coreyem Sandersem? Piękna i brutalna walka, dużo ciosów, a jednocześnie walka, która pozwoliła wrócić Andrzejowi do czołówki wagi ciężkiej po porażkach z Bowem (x2) i Lewisem - jedna z moich ulubionych walk Gołoty. Co o tym myśiisz?
Myślałem o tym, ale chciałbym żeby to wciąż była seria "Największe walki w historii", a nie "Największe walki Andrzeja Gołoty" : ). Na pewno zrobię coś o tym pojedynku, ale chciałbym teraz coś "światowego", rozumiesz.
W przyszlosci... jezeli znajdziesz czas, to poprosilbym o Tito-Vargas, ewentualnie Gatti-Ward, bo ich kazda walka, to byl swojego rodzaju klasyk.
Łapię, łapięSmile Do cyklu "Największe walki w historii boksu" na pewno pasują starcia Arturo Gattiego z Mickym Wardem. Walki między nimi były trzy, naprawdę sam nie wiem która najlepsza, ale we wszystkich było zaangażowanie i olbrzymie serce do boksu obu pięściarzy.
"wczoraj w nocy wyłączyłem światło w moim pokoju, i byłem w łóżku zanim zgasło"

mistrz, , uwielbiam te teksty z tej konfy
Przekierowanie