Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: The Expendables 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
ten film to będzie jakaś masakra! Wszystkie największe gwiazdy, moi idole z lat dziecięcych w jednym filmie. Byleby nie spierdzielili scenariusza to będzie coś pieknego !!
obsada powala :O
Oglądałem jedynkę. Żaden to wielki film, ale ja lubię wszelakie horrory, filmy fantasy, science-fiction oraz filmy akcji, a już szczególnie takie gdzie się biją i strzelają, więc i dwójkę obejrzę.

Ciekawi mnie czy mój idol Arnold więcej się pokaże. W jedynce było go raptem ze 30 sekund.

Schwarzenegger, Van Damme, Stallone, Bruce Willis, Jet Li, Dolph Lundgren znany choćby z Rocky. A i w końcu Chuck Norris Big Grin Tylko Grzegorza Laty i Andrzeja Gołoty brakuje. Ale Randy Couture (zawodnik MMA) za to jest. Oj będzie się działo.
Mnie tam brakuje tylko Bogusia Lindy Smile
Nie wierzę w to:p
Skąd oni taką ekipę zmotali? ciężko jednego aktora tego pokroju opłacić a co dopiero tyle gwiazd z dzieciństwa.
Obsada miażdży. Rzeczywiście Arnolda w 1 części było jakieś 30 sekund, również mam nadzieje, że w tej części będzie go więcej ale... film dla mnie bardzo kiepski;) o gustach się nie dyskutuje więc nie mam za złe wszystkim którym film się podobał ale dla mnie ta 1 część coś bardzo fatalnego;d oglądnąłem tylko z ciekawości i tak samo będzie z 2 częścią.
w pierwszej czesci grał Randy Couture Big Grin fani mma mieli gradkę ^^ może w kontynuacji jakiegoś boksera wcielą?? haha już sobie wyobrażam takiego Tysona z kałachem Tongue
Jest jeszcze wrestler Steve Austin.

Kiedyś była plota, że Andrzej jest jednym z kandydatów do gry w nowym Rockym Big Grin
Andrzeju ze swoją kamienną twarzą jak nic mógłby zagrać w nowym Terminatorze Big Grin
Patrzcie co znalazłem - z walki Klitschko vs Arreola, która była w USA
http://www.youtube.com/watch?v=f68o5rChspM

Szkoda, że do Wrocławia takie sławy nie zawitały.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie