Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Alarm! Cop na forum!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Straciliście okazję, żeby pozbyć się copa, zanim zdążył narobić dużo smrodu, to męczcie się z nim teraz sami. Beze mnie, bo mnie obecność copa na forum napawa równym obrzydzeniem, jak przebywanie w jednym pomieszczeniu ze śmierdzielem. Żegnam.
[Obrazek: DramaQueen.jpg]
BMH to nie cop. Informacja pewna. IP wskazują na zupełnie inne kraje, w dodatku BMH (jeśli mogę to ujawnić) ma stałe IP i pisze od początku z tego jednego.

Nie było mnie kilka dni i się działo... A takie spokojne forum byłoWink
Cóż, nie wiem jakim cudem przez tyle czasu mogłem nie zauważać tego wątku.
@Hugo - jak lubię czytać większość Twoich postów, to teraz strzeliłeś sobie w kolano. Weź nie rób z tego poważnego biznesu, żeby się fochać ; )
---

Btw, "Cop" niby umarł wirtualnie na b.org, niby już nie psuje atmosfery, a jednak ciągle z nami Big Grin
Pragnąłbym, aby zdarzyła się taka sytuacja, że Cop zostałby osobiście zdemaskowany i w rzeczywistości okazał się jakimś 14letnim "typowym Sebą". I ten momentalny ból dupy tych wszystkich, którzy uświadamiają sobie, że stracili tyle życia na krucjatę przeciwko szczylowi xD


@Mastrangelo
Dobry trolling, ale pisz też więcej o boksie xD
Cop to nie 'typowy seba' tylko Pechowiec Brian Big Grin
@Hugo
Wracaj w nasze szeregi.
Ja na temat Copa mam swoją teorię. Otóż moim zdaniem cop to prowokacja redakcji bokser.org. Przed pojawieniem się ww osobnika pod artykułami było niewiele komentarzy, cop zmienił tą sytuację, nagle portal zaczął żyć, nawet reklam na stronie przybyło. Niektóre teksty były naprawdę wyszukane i wątpię czy " seba " mógł je spłodzić. Nie zdziwiłbym się nawet jakby się okazało, że pod nikiem "cop" pisało więcej osób. Pamiętam sytuację, kiedy cop dodał posta w temacie o Adamku, a 4 sekundy później napisał następnego i to w innym wątku !
Akurat pewna osoba z Redakacji ktora pomogla wyjasnic sprawe tej chorej, i zaklamanej propagandy ktora uskutecznial hugo wzgledem mojej osoby, napisala mi w mailu, ze cop dostal miedzy innymi bana za to, ze poszla fama, ze jest podstawiony przez redakcje... wiec raczej pudlo. Druga sprawa, rownie istotna jest taka, ze gdyby byl faktycznie podstawiony, to po jaki ch*j go banowac?
Spełnił po prostu swoją rolę. Bokser.org już copa nie potrzebuje. Cop przyciągnął dziesiątki jeśli nie setki nowych użytkowników, cop może odejść. Zaznaczam jednak, że to moja subiektywna opinia, nie mam na nią dowodów i może okazać się błędna.
Ja z kolei slyszalem, ze do dzis atakuje mailami Redakcje.Big Grin Ogolnie, to dla mnie ten caly cop byl czesto znosny, bo smiech to zdrowie.
On twierdził, że działa i prowokuje na wielu portalach na całym świecie. Podawał nawet nazwy tych portali. Ciężko to będzie teraz znaleźć ale ciekawe czy tam też kogoś takiego zlokalizowali i jak z nim walczą Wink
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie