Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adrien Broner vs Daniel Ponce De Leon (2011-03-05)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Adrien Broner - Daniel Ponce De Leon

[Obrazek: IMG_53.jpg]

Data: 2011-03-05
Miejsce walki: Honda Center, Anaheim, California, USA
Stawka walki: WBO Inter-Continental super featherweight
Sędzia ringowy: Ray Corona
Sędzia punktowy 1: David Denkin (96-94 Broner)
Sędzia punktowy 2: Tony Crebs (99-91 Broner)
Sędzia punktowy 3: Raul Caiz Jr (96-94 Broner)
Link do nagrania: http://www.youtube.com/watch?v=-3NCqsZJrP8

O walce:
Broner był wtedy uznawany za gorącego prospekta, Ponce De Leon za ringowego wyjadacza, któremu w ringu nic nie jest obce. Mimo, że PDL wywodzi się z niższej kategorii wagowej to siła Bronera nie robiła na nim większego wrażenia, każdy atak rywala przyjmował ze stoickim spokojem. Pierwsze trzy rundy należały do Meksykanina, który mocnymi ciosami na korpus skradał starcia mniej doświadczonemu przeciwnikowi. Następne 4 rundy można było zapisać na konto Bronera, który zwiększył ringową aktywność i ulokował kilka mocnych kontr. Końcówka jednak należała do Meksykanina, który dyktował tempo i ulokował całkiem sporo mocnych ciosów na korpusie Amerykanina. O ile punktację 96-94 dla Bronera można uznać za naciąganą, ale z przymrożeniem oka akceptowalną, to 99-91 należy zakwalifikować do kategorii "śmiech na sali".

De Leon vs Broner
1.10-9
2.10-9
3.10-9
4.9-10
5.9-10
6.9-10
7.9-10
8.10-9
9.10-9
10.10-9
-------
96-94

Kurczę, chyba trzeba będzie w końcu "wrócić do świata żywych" i wypunktować przynajmniej parę z ostatnio dodanych walk. No i przydałaby się też aktualizacja spisu walk (w końcu...), co postaram się jutro zrobić.
Szczególnie spis walk wymaga aktualizacji Smile
Do roboty @Szakal Smile
Wiem, że spis jest nieco zdezaktualizowany, ale miałem ostatnio mnóstwo roboty i nie miałem po prostu czasu na to, żeby regularnie dodawać do niego kolejne walki. Tak jak wspomniałem wyżej, postaram się załatwić to jutro.

Za wszelkie opóźnienia przepraszam ;]
Nie no luzik Big Grin
Może ktoś pokusi się o wypunktowanie tej potyczki (jak jest moda na hejtowanie Bronera, to trzeba kuć żelazo póki gorące xD)?
Tu jeszcze jest jego potyczka z Quintero: http://forum.bokser.org/thread-1121.html
6 rund wczoraj wypunktowałem, do końca tygodnia resztę looknę.
Zachęcam do przeglądania listy walk z LPW i wypunktowania czegoś w wolnej chwili. Każda karta mile widziana a zajebistych pojedynków tam nie brakuje.
AB - Ponce De Leon
1. 9 - 10
2. 9 - 10
3. 10 - 9 *
4 10 - 9
5. 10 - 9
6. 10 - 9
7. 10 - 9
8. 9 - 10
9. 9 - 10
10.10 - 9*
96-94 Adrien Broner

Wyrównana walka , wynik 96-94 akceptowalny w obydwie strony .
byłem pewny że wrzucałem tu karte... nie ma innego tematu?
Jak widać nie Tongue
Stron: 1 2
Przekierowanie