Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Waga ciężka - NIGERIA, KAMERUN
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Idąc Twoim tokiem rozumowania to w takim razie Rekowski też jest prospektem.............litościSmile
Nie, bo Rekowski nie ma umiejętności i talentu, które mogą pozwolić mu zawojować HW.
Ja tak nie definiuje prospekta bo wyszłoby na to, że poza mistrzami, weteranami i prospektami nie ma nikogo...
Dla mnie Takam to pięściarz z szerokiej czołówki HW, a prospektem jest np. Hughie Fury...
Nie, bo np. taki Andrzej Wawrzyk, to ani mistrz, anii weteran, ani prospekt.
41 letni prospekt? Tongue
Ja podobnie jak @Martin za prospekta mam na ogół kogoś młodego, nacierającego na rankingi, rozwijającego się.
No właśnie Mansour mi do mojej koncepcji nie pasujeSmile
*Gbenga Oloukun wraca na ring po punktowej porażce z Edmundem Gerberem. Rywal na 26.10 nieznany.

*Samuel Peter był widziany na plaży w Lagos w towarzystwie trzech uroczych czarnoskórych panienek i Jacka Danielsa...
Miał na sobie również t-shirt z hasłem 'NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI WLADIMIRA I JEGO PIENIĄDZE'

*Carlos Takam po pokonaniu Michaela Granta i obronie pasa WBF nadal odpoczywa. Ciężko powiedzieć czy zaboksuje w tym roku

*Emmanuel Nwodo nadal pauzuje
*Carlos Takam mamiony opcją walki widmo z Odlanierem Solisem w ramach turnieju WBC czeka na rozwój wypadków.

*Nic nie wyszło z planowanego na końcówkę października powrotu na ring Gbengi Oloukuna.
Carlos Takam zwyciężył przez nokaut Jakova Gospicia w 3 rundzie. 18 stycznia na HBO zawalczy z Mike'em Perezem.
Lateef Kayode przeszedł z Cruiser do HW. Przed chwilą skończyłem oglądać jego debiut w ciężkiej przeciwko journeymanowi Jonte Willisowi. Kayode jest prymitywny, a jego defensywa jest słaba. Dopóki Willis miał siły (a był w słabej formie i już od 3 rundy był zmęczony), to bez problemu trafiał Nigeryjczyka i dawał mu wyrównaną walkę. Kayode wygrał przez TKO w 6 starciu, ale przerwanie było przedwczesne. Ogólnie pokazał się z bardzo przeciętnej strony i na nic więcej bym nie liczył w przyszłości. Wcale nie jestem pewien, czy Kayode dałby sobie radę z np, solidnie przygotowanym Mauricem Harrisem.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie