Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Nonito Donaire vs Guillermo Rigondeaux - Highlights
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Najciekawsze fragmenty walki Donaire - Rigondeaux:


Co się stało? Co się dzieje? Gdzie się filmik podział?
YouTube zablokował mi kilka filmów, dałem sobie spokój. Nie da się robić filmów o boksie nie używając oficjalnych materiałów. Za dużo roboty w to wkładam, żeby po chwili film znikał z YT.
@Splinter
Musisz w opisach dawać informacje na temat praw autorskich. Najlepiej dać taką informację na początku lub końcu filmu. Wtedy ryzyko zablokowania filmu będzie mniejsze. Nie poddawaj się, robisz super filmy, widać, że masz do tego smykałkę. Nie marnuj tego. A filmy blokowali, blokują i blokować będą niestety. Ja sam musiałem ostatnimi czasy usunąć kilka. Pozdrawiam!
@AdamekFightPL - dzięki. Pomyślę, może zrobię drugi kanał i spróbuję jeszcze raz. Filmy cały czas robię i publikuję na pewnej stronce i swoim drugim kanale, z tym że nieco inne (inna tematyka).
Ale chyba masz kopie wszystkich filmów na dysku?
No właśnie niestety nie mam. Ani jednego.
Duże ryzyko przechowywać filmy tylko w sieci..
Nie brałeś pod uwagę opcji skasowania?
Dłuższa historia. Większość trzymałem na dysku, ale padł mi ostatnio dysk i musiałem postawić na nowo system. No i zapomniałem je potem zassać z YT, więc wyszło jak wyszło. Jakoś bardzo dużo tych filmów nie miałem, a z większości nie byłem zbyt zadowolony, więc nie rozpaczam : ).
Zawsze karierę możesz zaczynać od nowa Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie