Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Przekłamania odnośnie wzrostu niektórych bokserów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Zdjęcie zdjęciu nierówne. Cholera wie o co tu chodzi.
A to proszę Ciebie Sander zdjęcie Adamka i Arreoli bez butów.
[Obrazek: Tomasz_Adamek_Chris_Fot_4101409.jpg]
Czyli w tym przypadku Tom miał coś w butach Tongue
@Sander
Całkiem możliwe, ale sam widzisz, że porównywanie wzrostu ze zdjęć nie ma sensu. Każde zdjęcie jest zrobione w inny sposób, inne zbliżenie, kont nachylenia itd. Buty czasami też mają dużo do rzeczy.
Chociaż jak tak patrzę na to zdjęcie Adamka i Arreoli to nie możliwe żeby Chriss był aż tak wysoki przy Adamku... on na tym zdjęciu wygląda prawie jak Kliczko przy Adamku.
No właśnie nie ma ich jak ocenić realnie.
Zdjęcia często bywają przekłamane ze względu na kąt nachylenia. Jednak oglądając walkę w ringu (z różnych ujęć, bo z jednego też można mieć fałszywy obraz) można obiektywnie ocenić, który z bokserów jest wyższy i mniej więcej o ile. Odniosłem np.wrażenie, że Adamek i Arreola są tego samego wzrostu (ewentualnie może być 1 cm na korzyść Arreoli), podczas gdy np. od Cunninghama Adamek jest wyraźnie niższy (4-6 cm), a w stosunku do McBride'a i Kliczki to już jest ok. pół głowy różnicy (10 cm lub więcej).
(20-04-2013 02:39 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]podczas gdy np. od Cunninghama Adamek jest wyraźnie niższy (4-6 cm)

A na zdjęciu wygląda to tak...
[Obrazek: tomasz-adamek-steve-cunningham-face-003-...ladysz.jpg]
@Sander

Zdjęcie zrobione jest pod kątem, o czym świadczy opadająca z lewa na prawo czerwona linia (chyba lina ringu?). Poza tym wyraźnie widać, że bokserzy stoją krzywo do podłoża. Gdyby rzeczywiście chcieli tak stać, to po chwili Cunningham przewróciłby się na wznak, a Adamek przodem na niego.
[Obrazek: witalij-kliczko-i-tomasz-adamek.jpg]

Znalazłem dobre foto Adamka z Kliczką. Zakładam, że obcas mieli taki sam.
Ciekawy temat. Z tym wzrostem to wiadomo tyle co nic. Pamiętam właśnie jak nie mogłem się nadziwić, że Adamek był wyższy od Arreoli i przy V. Kliczko nie było tak dużej różnicy - a to wszystko kwestia zdjęć i obuwia.

Haha, Adamek, ale twoja sygnatura i tak wszystko rozwala Big Grin

A właśnie, nie wiem czy wiecie, ale Adamek z naszego forum to właśnie Tomasz Adamek. Tu potwierdzenie
http://www.sportfan.pl/artykul/adamek-wa...orym-42220
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie