Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye vs Manuel Charr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
@ kantemir

Przy okazji, czy wiesz jakiej narodowości są boksujący w barwach Ukrainy bokserzy: Serwer Jemurłajew, Timur Achundow i Mamed Jadgarow?
Serwer Jemurlajew i Mamed Jadgarow -krymski Tatarze..Serwer-typowe tatarskie imie..urodzil sie w Uzbekistanie..tam ich sporo po 1944r. Co do Timura Achundowa,tego nie wiem..ale podobne do czegos z Kawkazu..
Cześć chłopaki! Dawno mnie nie było. Cóż, życie się zmienia no i priorytety też. Powoli zawijam się z forum. Nie mam już na nie czasu, wybaczcie. Coś wielkiego mnie ominęło? Jak wrażenia i wnioski po walkach Moneya, Klitschko? Co sądzicie o Charrze? Ktoś się może wybiera do Manchesteru?

Tak przy okazji...
(02-05-2013 11:24 PM)MrT napisał(a): [ -> ]
(10-04-2013 10:47 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]tysiok ma fajny gif jak Solis trafia Vitalija. Muszę sobie załatwić taki gif z tą kombinacją ;]
Przyjrzyj sie lepiej dokładnie temu gifowi. To nie powinno być trudne Wink
O co chodzi? Możesz wyjaśnić?
Jak u każdego @Jerome Smile
Wiosna do tego więc czasu wíele nie ma Tongue Liczę jednak, że czasami coś dorzucisz od síebie.
Jestem rzadko, mało czytam, nic nie piszę... Tak bywa.
Im bliżej walki Haye'a tym aktywność wzrasta.

Bawi mnie sposób w jaki Haye się odnosi do Charra. Jakby grał na Playstation Tongue "Och, wygląda groźnie" , "będzie super walka" , "emocje rosną" Wink
(07-05-2013 08:16 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]O co chodzi? Możesz wyjaśnić?
No, a co tam robi Vitaly?Angel
Haye pewny siebie wie co potrafi. Walka z Charrem ale czekam na większe wyzwanía.
Walka odwołana Haye kontuzjowany.
Wawrzyk dobrze zrobił wybierając Powietkina.
Btw. Adamek powinien brać Charra skoro ma termin na HBO.
Sander pełna zgoda! Jeśli HBO chce Adamka, a podobno chce, a Charr ma termin w HBO, obaj mogli by sporo zyskać zwycięstwem w tej walce. Byłyby spore emocjeSmile

A co do walki to jednak szkoda, że jej nie będzie, może trochę spokorniałby Syryjczyk dostając dwa razy niezłe baty w przeciągu niedługiego okresu czasuSmile No i te emocje, te same co przed walką Haye - Chisora, może trochę pozasportowe, ale za to wielkieSmile
Eeh, no i pozamiatane. Szykowała się niezła walka, która niosła ze sobą sporo emocji (jak zauważył kubala raczej pozasportowych, ale jednak). A starcie Adamek - Charr jak najbardziej miałoby sens. Nawet w obecnej formie Tomek mógłby wypunktować Manuela, który jest (pozwólcie, że zacytuję klasyka) wolny jak keczap.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie