Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: David Haye vs Manuel Charr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Moim zdaniem Charr zaprezentuje się lepiej od Chisory. Da dobrą walkę, ale i tak zapewne skończy na dechach. Przewiduję jednak, że najpierw to Haye będzie liczony.
(29-04-2013 10:16 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Przewiduję jednak, że najpierw to Haye będzie liczony.
Ty coś brałeś? Na odtrutkę proponuję walkę Charr-Witek.
To będzie nudne widowisko... Haye będzie od czasu do czasu trafiał kombinacjami zaś Charr będzie machał rękami nie mogąc ustrzelić Haye'a. Haye jest za dobry by tak ograniczonemu technicznie rywalowi jak Charr dać się trzymać na dystans i punktować prostymi. W póldystansie Haye go zniszczy.
@Metzger
Właśnie dlatego, że Charr nie jest ani trochę ułożony technicznie ma szanse na pokonanie Davida. On nie będzie chciał z nim boksować. On będzie chciał Davida znokautować. Zacznie wymachiwać swoimi cepami, i którymś z nich w końcu Haye'a trafi.
(11-04-2013 02:09 PM)RoyJonesJr napisał(a): [ -> ]Matys skąd ty je bierzesz / czy jak sie je robi?

Do robienia gifów polecam :
-dobrej jakości plik filmowy,
-program Boilsoft video splitter (płatny) aby uciąć pożądany fragment
-program openAviToGif (darmowy) aby przerobić fragment filmowy na gif
-program Easy gif animator aby doszlifować wybrany gif
-darmowe konto na imageshack dzięki któremu uzyskamy link do gifa (darmowe konto ma limity co wiążę się z przycinaniem gifa do odpowiedniego rozmiaru - chyba 5 mb )
[Obrazek: haye_charr_f2f.jpg]

Za nami pierwsza konferencja Haye-Charr. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to, że Charr jest wyższy od Davida. I to o dobre kilka cm.

Btw. Charr to świetny przykład na to, że w dzisiejszej HW nie liczą się umiejętności a nie wyparzony język. Oczywiście Manuel to twardziel, nie cyka się nikogo, szacunek za to dla niego, ale bokser z niego... taki sobie.
Już w dziale o przekłamaniach wzrostowych przewidywałem, że Charr będzie wyższy niż sugeruje boxrec podając 1 cm różnicy.
Rzeczywiście! miałeś nosa Big Grin
Myślę, że Charr ma 192-193 cm wzrostu, a Haye 189-190 cm. Jednak Haye ma zasięg 198 cm, a wątpię, żeby Charr miał większy. Podobny zasięg + duża przewaga Haye'a pod względem techniczno-szybkościowym = jednostronne bicie Charra. Nie widzę dla niego żadnych szans w tej walce poza lucky punchem.
(02-05-2013 05:37 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]Myślę, że Charr ma 192-193 cm wzrostu, a Haye 189-190 cm. Jednak Haye ma zasięg 198 cm, a wątpię, żeby Charr miał większy. Podobny zasięg + duża przewaga Haye'a pod względem techniczno-szybkościowym = jednostronne bicie Charra. Nie widzę dla niego żadnych szans w tej walce poza lucky punchem.

ja tak samo...chyba cudo jakies..:)glownie zeby Dewid nie zagral sie silno..wiec to nie kino..
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie