Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wawrzyk vs Povetkin !?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
@Matys
Nie, Proksa z Golovkinem był za darmo, ale tylko na platformie N.
Wszystko wskazuje, że do tej walki jednak dojdzie.
Povietkin to nie Kliczko. Nie te umiejętności, nie ta siła i ogólnie nie ten poziom.
Andrzej nie ma się czego bać. Musi zrobić formę życia(czasu niewiele niestety) i wierzyć w siebie. Różnica jaka ich dzieli jest duża ale szczerze mówiąc to jednak Powietkin jest jak najbardziej do ruszenia. Ostatnie walki nie są wielkie w jego wykonaniu(kabareton z Rahmanem pomijam) a już cepiarz Huck pokazał, że można go pobić. Spokojna głowa, odpowiednia taktyka, dobry obóz i ANDRZEJ WAR! Wink
Federacja WBA nakazuje organizację walki Władek-Sasza od 15 lipca do 31 sierpnia. Nie wiem czy w takiej sytuacji znajdą czas dla Wawrzyka. Jeżeli tak, to walka musiałaby się odbyć już zaraz, aby Powietkin miał przynajmniej 3 miesiące na przygotowanie się do wypłaty życia.
17 maja ma być walka Wawrzyk-Powietkin. Jak nie Wawrzyk, to kto inny, Sasza po prostu ma się "przetrzeć" przed Władkiem i jednym z atutów Andrzeja jest to, że (tak wiem, przepraszam) - w jakiś karykaturalny sposób Władka trochę przypomina... no a przynajmniej wysoki jest.
Na pierdzielę, na tym boxrecu to nieźle dowalili.

Najbliższej walki Wawrzyka
2013-06-29 David Haye
2013-05-17 Alexander Povetkin

Jeszcze niech dopiszą starcie Wawrzyka z Władimirem Kliczko o Super WBA oraz następnie z Witalijem (zemsta za porażkę brata)

I nic dziwnego, że już nawet Manuel Charr uwierzył w walkę Wawrzyk vs Haye.
Dział logistyki nie daje rady na boxrecu Tongue
Ja bym tam jeszcze między czasie dał walkę z Adamkiem.
Nawet jak Wawrzyk przegra to i tak będzie łakomym kąskiem dla innych z Topu, lub prospektów więc jeszcze z kimś pewnie ciekawym zawalczy i Wasilewski trochę grosza z niego wyciśnie.
Wawrzyk oficjalnie potwierdzony dla Povietkina.
Życzę Wawrzykowi wygranej, ale zapewne zobaczymy ''Wawrzyk Dance'' część 2 w jego wykonaniu.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie