Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wawrzyk vs Povetkin !?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Garczarczyk... nie trawię kolesia, choć muszę przyznać, że on może sporo wiedzieć, zawsze kręci się gdzieś koło Adamka i inntch bokserów.
Ale muza leci jak Powietkin wchodzi do ringu Big Grin

Garczarczyk, Borek, Pindera - co by nie powiedzieć, elita dziennikarzy zajmujących się boksem.
Tragedia, panie.
cóż za grzmoty, cóż za walka, warta tych 40 groszy XD
Andrzej kończ karierę. Co Ci w tym boksie pozostało? Obijanie jeszcze wíększych bumów níż sam jesteś? Ani na tym nie zarobisz ani nic.
Boziu, jak dobrze, że ja PPV nie wykupiłem..... masakra jakaś.
Ale Bonina i Najmana pokonał, nikt mu tego nie odbierze.
w szczególności pokonanie Najmana przejdzie do annałów Polskiego boksu.
Zdążyłem na 3 rundę. "Trudno, i tak zobaczę spory kawałek walki" - pomyślałem. Kilkanaście sekund później było po wszystkim. Tragedia. Są bokserzy z przeciętną szczęką, słabą, bardzo słabą, tacy którzy szczęki w ogóle nie mają i... jest Andrzej. Na pewnym poziomie nie można przewracać się od każdego celnego uderzenia. Tzn. można, ale trzeba walczyć jak Władimir, czyli nie dać się trafiać. Cycu pewnego poziomu nie przeskoczy. Pewnie, jest młody jak na wagę ciężką, ale przy obecnym tempie rozwoju nie ma żadnej przyszłości. Nie da się po wygranej z kilkoma ogórkami wyjść do mistrza świata i dać dobrej walki. Tym bardziej jeśli z Bachtovem odstawia się na ringu "Taniec z Gwiazdami". Ta walka przyszła zdecydowanie za wcześnie. To mniej więcej tak jakby Pudzianowskiego wysłać na Velasqueza. Bez sensu...
Koledzy może jednak przestańcie się już znęcać nad Andrzejem. Wystarczająco naznęcał się nad nim Saszka. Gdyby odrzucił ofertę, to znowu byłoby, że nie ma ambicji, a jak już walczy, to, że po wypłatę itp. Zdecydujcie się !
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przekierowanie