Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: ADMINISTRACJA FORUM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(18-03-2013 02:20 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Maynard
No trzech modów wystrczy Ja,Kikas i osoba którą wybierzesz.Kiedyś Szakal zgłaszał się na Admina to może dać mu moda na pocieszenieBig Grin
Haha, jako swoista "nagroda pocieszenia" mogłoby to być ;D

A już na poważnie, to gdyby @Maynard szukał moderatora wśród bardziej aktywnych użytkowników, to jak najbardziej jestem do dyspozycji ;]
-------------
No i oczywiście fajnie, że ktoś z Redakcji się tutaj pojawił. Mam nadzieję, że to forum w końcu zacznie się konkretnie rozkręcać, bo moim zdaniem jak najbardziej ma na to potencjał.
A @Maynard jak główny administrator to świetny wybór i osobiście jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem.
Spoko, zapamiętam. Poczekajcie cierpliwie kilka dni, a wszystko się wyjaśni.
Są administratorzy. Głównym jest Maynard.

Bartek Furman nadał ich ciut więcej niż było w planach. Oprócz mnie i Tomka administratorami zostali redaktorzy - Kuba Biłuński (soolfoodboxing), Tomek Ratajczak oraz rzecz jasna barkley (Bartek F.)

Pozdrawiam!
Logicznym wyjściem teraz będzie odebranie modów niepiszącym już userą i przyznanie nowych.
OK, zatem oficjalnie już - awansowałemWink

Nieaktywnym modom już odebrałem uprawnienia i nie są widoczni w grupie moderatorów. BESTIA i Kikas pozostają na razie jedynymi "zwykłymi" moderatorami.

Jeśli chodzi o sprawy administracyjne, proszę pisać do mnie. Podobnie w sprawie zażaleń na działania moderatorów. Ewentualnie pomocą służy również admin neQ, czyli Czarek, który jest członkiem redakcji.
Oficjalnie ogłaszam rekrutację na stanowisko moderatora forum, zwanego również Super Moderatorem. Potrzebna osoba, która pomoże Bestii i mi w codziennych drobnych i nieco grubszych sprawach na forum.

Wymagań wielkich nie mam, wystarczy regularne bywanie na forum (szeroko rozumiana aktywność) i dobra opinia wśród użytkowników i aktualnych moderatorów. Przyda się również umiejętność poprawnego pisania i klarownego wyrażania opinii.

Zgłaszać proszę się do mnie poprzez prywatne wiadomości w ciągu najbliższych 2 dni. W czwartek wieczorem, lub w piątek dokonam ostatecznego wyboru.
Dobra, wybrałem z 3 osób, które się zgłosiły, kandydata moim zdaniem najbardziej odpowiedniego. Nowym moderatorem zostaje zatem znany wszystkim i chyba lubiany użytkownik...

...Szakal

Pierwszym jego zadaniem będzie zorganizowanie oddzielnego działu poświęconego punktowaniu walk, który za chwilę stworzę.

Powodzenia życzę Szakalowi i mam nadzieję, że dzięki tej nominacji codzienne sprawy na forum będą załatwiane szybciej i sprawniej.
Elegancko... wlasnie tego dzialu brakowalo mi na forum.Wink Gratulacje Szakal.Tongue
Dzięki Panowie ;]
Mam nadzieję, że dam radę i nie zawiodę.
Oddajcie sygnatury ;p Efekt nowej miotły...uboczny Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Przekierowanie