Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Lucian Bute - Jean Pascal 25.05.2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No cóź .. potwierdziła świetnie zapowiadająca się walka o której już dłuższy czas spekulowano.
25 Maja dwoje "rodaków" zmierzy się na swoim terenie w Montreal.

Bute swoim nazwiskiem wzmocnił kiepską wagę półciężka , choć trochę szkoda że odszedł z najlepiej dziś obsadzonej. Myślę że Jean skreśli Bute w nowej kategorii już w drugiej walce i uda mu się w rewanżu ponownie pokonać Dawsona z którym druga walka miała odbyć się już w tym miesiącu.
Oboje po porażkach stoczyli po jednej walce , więc myśle że są teraz dodatkowo zmotywowani by zdobywać szczyty.
Mam nadzieje że przed nami świetny pojedynek.
Walka zapowiada się świetnie, zobaczymy kto dopiszę sobie kolejną porażkę do rekordu ja myślę żę zrobi to Bute który ma problem z fizycznymi bokserami.Pascal jest podobny do Frocha a jak skończyła się tamta walka każdy wie.
Też myślę że Pascal jest w stanie złamać Lucka.Bute to świetny bokser,ale niestety nie użyłbym w stosunku do niego stwierdzenia "Twardziel".Za to Pascal pełnej krwi twardziel który jednak co nieco o boksie wie.
Rok temu Bute byłby oczywistym faworytem takiej walki. Teraz jednak nasuwają się wątpliwości, co do jego formy. Nie chodzi tu tylko o katastrofę w pojedynku z Frochem (moim zdaniem spowodowaną przynajmniej po części nadmiernym zbijaniem wagi), ale i niezbyt przekonujący debiut w półciężkiej przeciwko Graczowowi. Bute wygrał, ale kilka razy dał się trafić i był w dużych opałach. Coś złego stało się z jego umiejętnościami obronnymi, a może psychika zaczęła szwankować. Mimo wszystko Rumun jest dla mnie nieznacznym faworytem w walce z Pascalem. Przewaga techniki, szybkości i warunków fizycznych powinna dać mu zwycięstwo. Siła i waleczność Pascala to za mało, aby pokonać tak dobrego boksera, jakim jest (a przynajmniej był do niedawna) Bute.
Przekierowanie