Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Admin? Niech będzie nasz!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
AdamekFightPL
Mowego admina nie ma powrócił tylko stary mod z redakcji sizarsk tylko zmienił nik.
czy to kiedyś nie był neQ?
Tak to był neQ
A może pojawi się opcja kupna admina za przelew/sms Big Grin ?
Właśnie dostałem wiadomość od sizarsk że redakcja będzie rozmawiać w sprawie nowego Admnia.
Cześć,

Z tej strony neQ. Jesteśmy po rozmowach w redakcji. Głównym administratorem forum zostanie oficjalnie Maynard. Adminem z ramienia redakcji zostanę ja, głównie do prowadzenia dialogu z resztą redakcji, informowania o waszych pomysłach dotyczących rozwoju forum. Zajmę się również pielęgnacją. Od razu nadmieniam - nie będzie działało to na takiej zasadzie, jak kiedyś, że nikt z redakcji się nie interesował forum. Teraz będzie kompletnie inaczej. Administracja będzie aktywna.

Osoba Maynarda nie wzbudza chyba żadnych kontrowersji, od początku jest na forum, aktywnie działa, współpracuje z naszym portalem, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Będzie świetnym administratorem. Musi się jedynie zgodzić, ale już do niego napisaliśmy i czekamy na odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie!

Edit. Jestem neQ, zmieniłem nick, miałem go już kilka lat, natomiast wydawał mi się dość dziecinny, z młodzieńczych lat.
Kwestia mojej administracji. Nigdy nie byłem adminem, kiedyś chyba miałem go przez kilka godzin. Administratorem był Kuba Walkowiak, którego już w redakcji nie ma.
Widzę, że chyba muszę powrócić do starego nicku - neQ wraca Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie