Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd-bokser, którego Oscar De La Hoya zrobił milionerem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nie wiem o czym tutaj w ogóle rozmyślać.
Ja jako BYŁY moderator tego właśnie forum zostawiłbym ten temat bez nawet żadnego przenoszenia.
Jest w aktualnościach a jest tutaj chyba mowa o aktualnej wypowiedzi Floyda, która niedawno wyszła z jego ust. Jak widać temat się kręci i nie rozumiem też dlaczego niby wszystko miałoby być podpinane pod jeden temat NO BO SKORO tak właśnie MIAŁOBY BYĆ to dlaczego by Wszystkich tematów takich jak "David Haye" "Wladimir Kliczko" "Tomasz Adamek" "Mike tyson" NIE WPAKOWAĆ do jednego tematu który nazywałby się "Byli i teraźniejsi mistrzowie świata" i każdy osobny temat pod tytułem "Lennox Lewis" usuwać tłumacząc, że przecież jest temat o mistrzach świata.
Sam kiedyś jako moderator zrobiłem błąd usuwając temat "Burneika vs Najman" gdyż uważałem, że jest już temat "MMA" i temat danej walki powinien znajdować się właśnie tam.
Zrobiłem po części źle a po części dobrze. Źle no bo nie powinienem usuwać bo i dlaczego?
A dobrze bo temat "MMA" nie cieszył się zbyt dużą ilością wypowiedzi i odwiedzin i tak naprawdę śmiało można było napisać na temat tej walki właśnie w tamtym temacie. A ten temat tutaj jest już inną sprawąSmile
Ja czekam na nowego admina który da wytyczne.Co do regulaminu to miałem nadzieję że razem coś stworzymy ale odzew użytkowników był mały więc sam dałem sobie spokój.
Przeczytałem cały wątek i widzę że dyskusja toczy się głownie o to czy zamknąć wątek czy nie więc zamykam.Jeśli ktoś ma mi coś do zarzucenia to niech piszę na priva.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie