Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Klitschko Brothers Tribute
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Taka krótka składanka poświęcona siostrom : )


Bardzo dobry film, robisz postępy. Tylko dlaczego dodałeś tak mało Władimira, a jeżeli już go pokazałeś to jak dostaje ? Tongue
@AdamekFightPL
To bracia Klitschko.
Co Ty chcesz pokazywać?
o.O?
Czy ja wiem czy Władzia jest tak mało... Nie wyliczałem proporcji, ale Vitka nie ma chyba dużo więcej. A co do tego, że pokazałem jak zbiera baty... jakbym mógł to bym pokazał też jak Vicio pada na deski, z tym że on ma to do siebie, że nie pada : ).
@Splint3rPL
W walce z Sandersem prawie padł Tongue Dziwne trochę, że w Tribute braci Kliczków pokazujesz jak dostają baty zwłaszcza Władimir Tongue zwłaszcza koniec filmu powinieneś zakończyć jakimiś soczystymi bombami zadanymi przez braci Kliczko a nie jak Władimira pada na deski. Ktoś mógłby pomyśleć, że Kliczkowie a zwłaszcza Władimir to cienkie bolki Big Grin , ale film na prawdę godny uznania.
W sumie racja. Zabrakło tego soczystego podbródkowego który Lewis wpakował Vitkowi prosto w punkt i tej dzikiej akcji Sandersa po której Vitek (ponoć) się poślizgnął.
0:56 ale zdjęcie, takiej kolorystyce zdjęcia to Kliczko tu wygląda mi na jasnego murzyna

Splinter, tyś tu dość nietuzinkowe akcje wybrał, niektóre materiały widzę pierwszy raz. To na plus.

Może trochę dziwnie się przeplatają te akcje fajne z upadkami Władimira Big Grin Aż mi się to przypomniało http://www.youtube.com/watch?v=KH0daC1vHHY
Jedno z fajniejszych wejść Witalija.





Szacunek dla autora filmu, że nie użył najprostszego źródła skrótów walk Władka czyli HBO Greatest Hits
Stron: 1 2
Przekierowanie