Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Okniński śmieje się z Pudzianowskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki jest trener Okniński wszyscy wiemy. Czasami palnie coś żenującego, ale nieraz udaje mu się zrobić coś autentycznie śmiesznego. I tak też było tym razem, gdy Okniński zarzucił "Pudzianowi", że ten brał takie ilości sterydów, że nie umiał już normalnie funkcjonować:



Momenty, w których parodiuje on "nakoksowanego" ponoć Mariusza to dla mnie mistrzostwo świata ;D

Wiem, że ten film niby nie ma zbyt dużo wspólnego z boksem, ale jako że jednym z jego bohaterów jest Marcin Najman, który przecież JEST BOKSEREM, to pozwalam sobie go tutaj dodać ;]
Dobry filmik, widzialem juz kiedys... mozna juz dzis smailo powiedziec klasyk. Swoja droga ten Okniński, to niezly "wymiatacz".Wink
Najman "jest bokserem"? Kiedy ma najbliższą walkę? Umknęło mi coś? Jeśli już podpinamy go pod boks to raczej jest niespełnionym byłym bokserem i niedoszłym mistrzem świata wagi ciężkiej, którego za szybko wrzucono na głęboką wodę (ha ha ha).
Przekierowanie