Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Filip Hrgovic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Myślę, że swoimi osiągnięciami Chorwat zasłużył na osobny wątek. Wydaje się on najgorętszym z obecnych prospektów wagi ciężkiej, do tego prowadzony jest bardzo odważnie.
Obecnie jego rekord wynosi 8-0, 6KO - mimo zaledwie ośmiu walk stoczonych w ciągu niecałych dwóch lat (debiut we wrześniu 2017 roku), Hrgovic ma na koncie już Amira Mansoura, Kevina Johnsona i Gregory'ego Corbina.

Z jednej strony ma dopiero 26 lat, z drugiej nie chce czekać na największe walki tylko już teraz wyzywa do pojedynku czołówkę wagi ciężkiej. I nie bezpodstawnie. Swoich rywali odprawia zazwyczaj bardzo szybko (Johnson w swoim stylu wprawdzie wytrzymał cały dystans, ale Corbin padł już po jednym ciosie).

Możliwe że kolejnym rywalem Chorwata będzie Joe Joyce, z którym mógłby się zmierzyć 13 lipca.
Zdolny Chorwat ma wrócić na gali Joshua Ruiz II w Arabii Saudyjskiej.Tym razem rywal ma być solidny. Ja proponuję , któregoś z niedawnych rywali Adama Kownackiego .Arreola byłby niesamowitym testem dla Chorwata,Washington wygrał ostatnio z Heleniusem, ale jakoś wątpię czy byłby zainteresowany walka z Hrgovicem, Martin też jest bardzo ciekawa opcja. Jest jeszcze Molina , Breazaele.
Z Rivasem bym go zobaczył, zobaczyliśmy jak się zachował
by, z tak twardym i nacierającym bykiem.
Przekierowanie