Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Głowacki vs Briedis (15.06.2019)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mający problemy organizacyjne turniej WBSS trwa dalej. Ogłoszono, że do półfinałowej walki w cruiser (prawdopodobnie do obu na jednej gali) dojdzie 15 czerwca w Rydze - w stolicy Łotwy zmierzy się Mairis Briedis z Krzysztofem Głowackim.

Byli mistrzowie WBC i WBO być może zmierzą się o pełnoprawne tytuł WBO, gdy zostanie on wakującym po Usyku.

Obaj bokserzy jedyne porażki ponieśli właśnie z Usykiem: w takim pośrednim porównaniu lepiej wypadł Briedis, który sprawił ogromne problemy Usykowi, dając mu najtrudniejszą walkę w karierze. Jak będzie w bezpośrednim starciu?
Moim faworytem jest Głowacki - stawiałem na niego w walce z Własowem, który jest bokserem mniej wygodnym dla Polaka. Łotysz mimo niezbyt efektownego stylu jest jednak bokserem dążącym do półdystansu, a to wyjątkowo leży Głowackiemu. Poziom motywacji Polaka także powinien być odpowiedni - zostaje kwestia obcego ringu i odporności psychicznej, ale jak Głowacki potrafił złamać Hucka to nie powinno być problemu.

Sam Briedis rozstawiony jest w turnieju z numerem jeden więc jego zwycięstwo nie będzie żadną niespodzianką, ale myślę, że Głowacki jest jednak trochę lepszy i to udowodni w ringu.
Coś wspaniałego panowie, ale gala ale gala!
Dorticos vs Tabiti również na na gali w rydze.
Wiadomo było że półfinaly raczej odbywają
się na tej samej gali, ale mamy dwa piękne
pojedynki w CW tego samego dnia. Mega.
Główka vs Briedia oczywiście main event

Dlaczego u nas nie może chociaż z raz dojść
do takiego iventu... ah. Brakuje w Polsce takich
walka jaką była walka Usyk vs Główka.
Dobrze, że w Rydze, a nie w USA, bo obejrzy się o przyzwoitej godzinie. Natomiast nie spodziewam się widowiskowych walk. Briedis, a jeszcze w większym stopniu Tabiti to antybokserzy, którzy bardziej przeszkadzają przeciwnikom, niż sami boksują. Obym się mylił, ale szykują się 24 rundy przepychanek.
Tabiti w 1/4 zawalczył fatalnie, na tarczy wygląda
jak jakiś Transformers, tak kombinacja, tu ah oh
speed, a w ringu już tego nie powtórzy, typowy
bokser z treningów.
Przekierowanie